Logo
14 Лютого 2021, 11:45

ТОП-5 романтичних фільмів до Дня Закоханих

Сьогодні, 14 лютого святкують найромантичніше свято - День Святого Валентина.

Традиційно цей день святкують у середині лютого. Цьогоріч день закоханих припав на неділю, тож гарна нагода поєднати день з відпочинком.

Типовий Франківськ вирішив підібрати ТОП-5 найромантичніх фільмів для перегляду.

Особистий охоронець(1992)

Ця кінострічка посправді є романтичною та захоплюючою.

Співробітник служби безпеки президента Рейгана, Френк Фармер, відчуває себе частково винним в тому, що на голову американської держави було скоєно замах. Він йде з секретного відділу і наймається за великий гонорар, але все-таки без особливого бажання, охоронцем чорношкірої співачки і кінозірки Рейчел Меррон, якій хтось загрожує.

Віднесені вітром (1939)

Фільм досі вважають однією з найулюбленіших стрічок всіх часів.

Стрічка "Віднесені вітром" - ідеальний портрет підступної і брехливої спокусниці. Тут підтримують рабовласницький Південь і вочевидь не люблять індустріальну Північ, що виступає проти рабства. Це історія кохання, де герой і героїня мало не готові горло одне одному перегризти.

Пам'ятай мене (2010)

Фільм із історією, яку світ запам'ятав на всі роки. 11 вересня 2001 році стався теракт у США. Цього дня 19 бойовиків "Аль-Каїди" захопили чотири пасажирські літаки. Два з них вони направили в хмарочоси Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку, ще один літак влетів в будівлю Пентагону. Четвертий літак розбився в Пенсильванії. 

Внаслідок серії терактів загинули 2977 осіб (не беручи до уваги терористів). В одній із будівлі хмарочосу знаходився герой фільму.

Повернемося до фільму. 

Так, у фільмі розповідається про життя молодого хлопця, який втратив ніяк не який може знайти своє місце в житті, випадково вплутується у вуличну бійку. Тоді на нього звертають увагу зайняті батьки. Вони збираються покласти сина в наркологічну клініку, однак той вперше закохується. Можливо, кохання - ті самі ліки? 

Ла-Ла-Лленд (2017)

Кінострічка про історію кохання двох творчих особистостей - джазового музиканта, що підробляє у вошивих барах, і юної танцівниці, яка в основному працює офіціанткою. Їх творчий дует досягає величезного успіху, проте саме цей успіх починає підточувати їхні стосунки.

Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Драматичний фільм про двох закоханих розповідає про їх імпульсивні вчинки, живі емоції. У стрічці покладено про те, що винайшли машину, що дозволяє позбутися від будь-яких спогадів. Герої вирішують позбутися спогадів один про одного. Але в пам'яті чоловіка все ще живі самі ніжні моменти їх почуттів. Чим менше він пам'ятає, тим більше кохає. Розуміючи, що він просто обожнює Клементину, Джоель намагається знайти спосіб, щоб повернути коханій пам'ять про минуле. Поки ще не запізно ... Він повинен будь-що перемогти ненависний комп'ютерний мозок!

Тож хай цей День Закоханих дасть вам справжніх теплих та щирих почуттів!