Logo

У Франківську нагородили чемпіона Європи U23 з вільної боротьби Андрія Джелепа

Сьогодні в академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина відбулося нагородження чемпіона Європи U23 з вільної боротьби Андрія Джелепа, пише Типовий Франківськ.

На початку з вітальним словом звернувся Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук: «Це направду історична перемога. Я хочу подякувати всім, хто докладає багато зусиль для розвитку спорту, це дає змогу заявити про нашу країну на міжнародному рівні так, як це зробив наш призер Андрій Джелеп. У нас 10 вагових категорій і Андрій єдиний чемпіон Європи, який привіз золоту медаль до України в рідну академію. Ми надзвичайно раді, що всі сподівання були виправдані, а далі бажаємо ще більше перемог!». 

В ході нагородження присутні обговорили плани на майбутнє та оцінили усі переваги та ризики. Тренер Андрія Джелепа Іван Курилюк наголосив на тому, що найважливішим на змаганнях було піднімання прапора України та звучання гімну. «Це справді велично та важливо для нашої країни у такий складний час і тут не йдеться про те, яку перемогу ти здобуваєш, адже більший здобуток чи поразка є складовими одного процесу». 

«Дякую всім за потужну підтримку, яку я відчував у Бухаресті. Надіюся, що більші здобутки ще тільки попереду, а зараз найголовніше - це наша перемога над агресором на всіх фронтах. Слава Україні!», - зазначив чемпіон Європи Андрій Джелеп.

Нагадаємо, що вчора в Івано-Франківській ОВА відбулася пресконференція прикарпатських спортсменів-призерів міжнародних змагань, які відбулися у березні.

IMG-20230324-195124-576 IMG-20230324-195133-100 IMG-20230324-195140-628