Logo
16 Грудня 2021, 14:43

У селі Старий Мартинів відкрили нову амбулаторію

У селі Старий Мартинів Бурштинської територіальної громади урочисто відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Про це йдеться на офіційному сайті Облдержадміністрації.

Затишна будівля та комфортні умови праці сприятимуть своєчасному наданню якісних медичних послуг усім жителям громади.Приміщення спорудили у рамках програми Президента України «Велике будівництво» за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

 Приміщення спорудили у рамках програми Президента України «Велике будівництво» за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

 

martuniv-15-12-2021-7

«Ще одна прикарпатська громада від сьогодні зможе надавати якісні медичні послуги своїм жителям, – наголосила під час урочистого відкриття закладу голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. – Амбулаторія оснащена сучасним медичним обладнанням, що дозволить своєчасно та кваліфіковано надавати увесь спектр лікарських послуг: від діагностики хвороби до лікування. Переконана, що сучасний медзаклад та фаховий колектив допоможуть жителям чотирьох сіл покращити своє здоров’я, зокрема, й проводити профілактичні огляди та щеплення, у тому числі й проти коронавірусу».

 

61bae1c35d72a829609623

 

Зазначимо, що будівництво амбулаторії розпочалося у 2019 році. Вартість робіт склала майже сім мільйонів гривень. В амбулаторії облаштовано два кабінети для лікарів, кімнату щеплення, процедурну й інші допоміжні приміщення. Також забезпечено доступ до закладу для маломобільних груп населення. Персонал закладу зможе обслуговувати до 30 осіб на день.