Logo
14 Липня 2021, 15:40

В Богородчанській громаді створена ще одна патронатна сім'я

Подружжя Василя та Марії Котюків з села Глибівка готові надати прихисток дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

13 липня, орган опіки та піклування в особі селищного голови Ростислава Заремби та патронатні вихователі підписали договір про надання послуг з патронату над дитиною. 

Про це повідомляє служба у справах дітей Богородчанської селищної ради.

 Відповідно до Сімейного кодексу України, патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. 

Це хороша можливість допомогти дитині не втратити рідних батьків, які через складні сімейні обставини не можуть деякий час нею опікуватися. А для батьків відновити або покращити своє становище та подолати труднощі, які перешкоджають належному догляду та вихованню дитини

"Це вже друга патронатна сім’я, яка функціонує в Богородчанській громаді. В уже діючій патронатній сім’ї на даний час перебуває двоє дітей, які забезпечені належними умовами для проживання та всебічного розвитку, домашнім затишком та турботою", — зазначають у повідомленні.

Фото з допису служби у справах дітей Богородчанської селищної ради у Фейсбуці.