Logo
16 Травня 2021, 18:49

В Івано-Франківську люди посадили дерева, щоб не допустити забудови у себе під вікнами.

Облаштувати сквер, щоб не допустити забудови зеленої зони у себе під вікнами вирішили іванофранківці, які проживають у будинках поблизу міського озера.

Для цього місцеві мешканці самоорганізувались та за день висадили на галявині поруч з озером алею із сорока молодих каштанів та встановили дитячий майданчик, - повідомили Версії.

Як зауважують організатори, тепер тут буде відпочинкова зона для всіх – від наймолодших до людей «золотого віку». І працювали над її облаштуванням також люди різних вікових категорій: хтось територію, інші встановлювали бордюри, копали ями для висадки дерев, скручували деталі дитячого майданчика. «Я мешканець цього мікрорайону. Прожив тут більше сорока років. Це зелена зона біля міського озера, яку, напевно, прагнуть забудувати. Міське озеро забудовують вже зі всіх сторін. Залишився один клаптик, який напевно теж хочуть забудувати. Мешканці зорганізувалися для того, щоб залишити цю міську зону зеленою і не допустити хаотичної забудови міста. Тут буде дитячий майданчик. Хочемо також посадити дерева навколо і зробити гарну культурно-відпочинкову зону», - розповів один з учасників робіт на ім’я Олександр.

 

Дивіться також відео