Logo
17 Вересня 2021, 17:16

В Івано-Франківську облаштують простір для знайомства молоді з основами проєктного менеджменту

У неділю, 19 вересня, з 16 по 20 годину в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбудеться вуличний просвітницький проєкт "ФРІ-простір".

У рамках заходу івано-франківська молодь дізнається, як їхні ідеї можна втілювати та чому це дозволить стати кроком до особистісного розвитку та розвитку міста. Організатори проєкту, члени молодіжної організації "ФРІ Івано-Франківськ", нададуть учасникам дієві інструменти, як можна реалізувати свої ідеї. 

Протягом акції організатори створять три локації:

●     Перша “Молодь Франківська мріє”, де ми зберемо ідеї заходів, які молодь хоче втілити у місті; 

●     Друга “Молодь Франківська планує”, де ми розглянемо детальніше ідеї охочих й розповімо основи проєктного менеджменту;

●     Третя “Молодь Франківська втілює”, де ми напряму втілюємо одну із попереднього заготовлених ідей - тиху вечірку й надихаємо тим самим учасників втілювати свої мрії.

Під час акції організатори мають намір привернути увагу до проблеми збайдужілості окремих великих груп молоді й невпевненість у своїх силах іншої, що сповільнює розвиток українського суспільства. З моменту введення карантину, кількість молодіжних ініціатив у Івано-Франківську зменшилася. Відтак, вулична акція має на меті розширити коло активної молоді та молодіжних ініціатив в громаді.

 Проєкт "ФРІ-простір" організовує Івано-Франківський підрозділ Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Фундація Регіональних Ініціатив".

Це - спільнота розвитку проактивних школярів та студентів. Протягом чотирьох годин члени організації спроєктують свою громадську діяльність просто неба. 

 


Фото з відкритих джерел ілюстративне.