Logo
17 Квітня 2021, 10:54

В Івано-Франківську відкрили перший МакДональдз

Сьогодні, 17 квітня, у Івано-Франківську  відкриють перший в місті ресторан швидкого харчування МакДональдз.

Як налагоджені процеси роботи на кухні та в залі ресторану, дізнається журналіст Типового Франківська.

Як повідомив директор з розвитку МакДональдз Віталій Стефурак, заклад передбачає 267 посадкових місць.

«Нарешті ця подія сталась. Площа закладу займає 645 кВ м і має 185 посадкових місць всередині , на літньому майданчику - 82. По мірках мережі це досить велике приміщення. Близько 100 робочих місць створено і я думаю що це хороший варіант робити свою кар’єру і розвиватися», - зазначив Стефурак.

Ресторан передбачає термінали для замовлення, також діє принцип обслуговування за столиками: відвідувач замовляє страви на касі й очікує на них за столиком.

«Цей заклад має всі канали, якими можуть скористатися відвідувач, щоб зробити замовлення. При замовленні відвідувач отримує табличку з номером, у яку вмонтовано датчик із геолокацією, щоб співробітники, які виносять замовлення, точно знали, де сидить гість», - розповів операційний директор МакДональдз Дмитро Корбут.

Також на території колишньої парковки діятиме Мак драйв, він обслуговуватиме одразу два автомобілі.

Як розповіли у закладі, приготування їжі і обслуговування відвідувачів відбуватиметься зі строгим дотриманням карантинних норм - маски і рукавички персоналу змінюються кожні три години, а розташування посадкових місць витримані згідно протиепідемічних правил.

Ще однією родзинкою закладу стане робот-транспортер, який з’явиться вже у травні. Він
доставлятиме замовлення з кухні до експрес-вікна.

Для цього на кухні ресторану прикріплятимуть спаковане замовлення до транспортера, після чого механізм перевозитиме його в повітрі під стелею закладу до співробітника на експрес-вікні, а той видаватиме пакет зі стравами клієнтові.

Транспортер матиме довжину 35 метрів і за годину зможе видавати до 400 пакетів зі стравами, які відвідувачі зазвичай замовляють з собою. Від кухні до експрес-
вікна пакет доходитиме за 21 секунду.

Для того, щоб не було скупчення, увійти у заклад можна з вулиці, а вийти безпосередньо через двері у торговий центр.

Також у закладі розповіли, що у приготуванні страв використовують продукти і вітчизняного виробника - борошно для булочок, м’ясо, олію тощо

Відкриття ресторану для відвідувачів планується не раніше 15.00. Новий заклад знаходиться за адресою: вул. Миколайчука Івана, 2.

Нагадаємо, перший заклад McDonald's в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві.