Logo
13 Березня 2019, 18:10

В місті створять перший Музей Історії Франківська

Івано-Франківську цьогоріч виповниться 357 років.

Ініціативна група разом з командою фахівців до дня народження рідного Івано-Франківська вирішили зробити подарунок для міста і для містян - створити Музей Історії Франківська. Такого ще досі не було.

Про це повідомила Olena Krytsko на своїй Facebook сторінці, пише Типовий Франківськ.

"Це будуть інтерактивні локації, де поєднаються минуле з сьогоденням. Цікаво буде як дорослим, так і дітям. Організувати музей ми плануємо у приміщенні Палацу Потоцьких, де знаходився колишній шпиталь. Територія палацу громаді повернена нещодавно і тому активісти намагаються зробити її якнайприємнішою для мешканців, цікавою та розвиваючого", - пише жінка.

Для облаштування Музею Історії Франківська просять допомоги у пошуку старовинних експонатів (ХХ ст). Це можуть бути старовинні меблі (дзеркала, стільці, столи, комоди тощо); картини, посуд, книги, фотографії; валізи, світильники, килими.

"Якщо у Вас є річ, яку Ви хочете подарувати місту до його дня народження або знаєте де можна знайти вище перераховані, то пишіть нам! Залишився всього місяць на пошуки і реалізацію! Будемо раді вашій допомозі!", - йдеться у дописі франківчанки.