Logo

На Надвірнянщині депутати Пасічнянської сільської ради грали футбол з командами округу (ВІДЕО)

В неділю, 18 липня, в селі Зелена відбувся відкритий турнір з міні-футболу на приз старости Зеленського старостинського округу Василя Осташука.

Спортивні змагання відбулися за підтримки Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди та Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради.

7

В турнірі взяли участь чотири команди Зеленського старостинського округу та збірна депутатів Пасічнянської сільської ради.

Всього відбулося десять матчів, які складалися з двох таймів по 10 хвилин.

Футбольні баталії між командами точилися кілька годин, у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу.

Особливо гаряче було під час двох останніх матчів між командами «Борсучна»-«Спорт UA» та «Центр»- «Депутати Пасічнянської сільської ради».

8

За результатами змагань перше місце посіла команда «Центр», другу місце у команди «Депутати Пасічнянської сільської ради», а третє місце отримала команда «Хрипелів». Переможців нагородили кубками та грошовими преміями.

6

Не обійшлося і без приємних несподіванок. Команда депутатів Пасічнянської сільської ради передала свою грошову винагороду гравцям команд «Спорт UA» та «Борсучна», які, за результатами турніру, посіли, відповідно, четверте та п'яте місця.