Logo
22 Липня 2019, 10:10

Відома франківчанка отримала нагороду за найкращу акторську роботу

Ірма Вітовська з Івано-Франківська отримала нагороду за найкращу акторську роботу у повнометражному ігровому фільмі.

Про це повідомляє Франківський драмтеатр у соціальній мережі, пише Типовий Франківськ.

"Франківський драмтеатр приєднується до вітань неперевершеній Ірмі Вітовській з отриманням нагороди за найкращу акторську роботу у стрічці "Мої думки тихі" на Одеському міжнародному кінофестивалі", - йдеться в дописі.

Український фільм «Мої думки тихі» режисера Антоніо Лукіча здобув одну з нагород 54-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.

Трагікомедія «Мої думки тихі», що стала для режисера дебютом у повному метрі, – це історія про молодого звукорежисера Вадима. Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, він отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» і вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.

Ще на стадії виробництва проект стрічки був представлений та вигравав нагороди в багатьох індустріальних секціях України та Європи: Industry Office ОМКФ, Connecting Cottbus, Boat meeting КМКФ «Молодість», лабораторії First Cut Lab та Meeting Point Vilnius.

Українська прем’єра картини відбудеться вже зовсім скоро, 18 липня, у межах Національної конкурсної програми 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.