Logo
16 Вересня 2020, 13:51

Відома телеведуча Алла Мазур перемогла хворобу та показала свій новий образ

Телеведуча Алла Мазур, яка нещодавно перемогла рак, потрапила на обкладинку осіннього номера журналу ""Marie Claire Ukraine"

Світлинами вона поділилася на своїй сторінці в Фейсбук та розповіла про боротьбу з хворобою, пише Типовий Франківськ.

" Я жива - і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю - і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову - і відчула, що цією свободою можна поділитися. І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий", - йдеться у дописі.

Телеведуча розповідає, що  візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто.

"Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось в моєму випадку. В цьому номері «Marie Claire» - моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе – і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя - після онкології. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так – зможемо поділитися нею з іншими", - наголошує Алла Мазур.

Журналістка стала обличчям одразу п'яти обкладинок осіннього номера "Marie Claire Ukraine"