Logo

Володимир Гройсман: наша головна мета, щоб Україна була сильною європейською країною

«Українська Стратегія Гройсмана» об’єднується з усіма українцями. Про це поділився лідер політичної партії «Українська Стратегія» Володимир Гройсман в ефірі каналу «Україна».

«Політична партія «Українська Стратегія» - це стратегія спільного успіху всієї країни. У нас сформована потужна професійна команда, яка продовжує рости в регіонах країни. І якщо українці оберуть нас на виборах - ми точно виправдаємо даний нашій команді кредит довіри. Бо коли «Українська стратегія Гройсмана» потрапить у Парламент, питань «Що робити?» - не буде. Кожен із нас достатньо компетентний і знає, що і як треба робити», - наголосив політик.

Володимир Гройсман додав, що головна мета партії, щоб Україна була сильною європейською країною. У якій багато людей народжується, а не помирає, і в якій українці хочуть жити, а не виїжджати закордон.

«А щодо політичних об’єднань, то вже у Верховній Раді «УСГ» буде готова до діалогу з усіма проукраїнськими силами. Тільки не тими, що лише називають себе так, а тими, які свою проукраїнськість доводять вчинками, принципами і репутацією», - каже Гройсман