Logo
13 Липня 2020, 17:20
Теги: Комаров

Як Дмитро Комаров з дружиною до Коломиї з'їздили

У подружжя відбулася цікава подорож на Західну Україну.

Ведучий тревел-шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, попри закриття кордонів з іншими країнами, знаходить собі цікаві справи і в Україні, пише ТСН.

Як розповів Дмитро, минулими вихідними він разом з дружиною Олександрою Кучеренко повернувся з Західної України, куди його запросили на авіазліт. Комаров ділиться, що у п'ятницю він займався робочими справами і не планував нікуди їхати. Щоправда, йому на чотириденний трест-драйв дали новий Land Rover Defender, щоб дізнатися думку "бувалого" про цю незвичайну машину.

Сам Дмитро їздить за кермом Defender 110 минулого покоління, тож йому було цікаво потестити нове покоління. І тут карти зійшлися. 

"З огляду на божевільну зайнятість, я думав поїхати кудись в ліси під Києвом. Якби не SMS від пілота Ігоря Табанюка, з яким ми минулого року встановили рекорд і зняли фільм: "Приїжджай до нас в Коломию на авіазліт". Нагадаю, восьма година вечора. П'ятниця. А зліт завтра. Дивлюся карту. Розумію, що їхати 8-10 годин. А треба ще дружину попередити", - каже Комаров.

Врешті, подружжя вирішило все ж таки поїхати і розбило свою подорож на дві частини:

"5-7 хвилин роботи з картою, швидкі роздуми, і ось рішення готове: розбиваємо дорогу в Карпати на дві частини: вночі їдемо до Львова, трохи спимо, трохи гуляємо. І встигаємо на вечірню частину зльоту в Коломию, щоб політати над горами, а разом з тим машину тестувати якраз в її стихії – в горах", - розповів ведучий.

Дмитро та Олександра чудово провели час, особливо Комарову сподобалася прогулянка ЛьвовОМ та "вогняна кава" в одній з кав'ярень.