Logo
7 Грудня 2021, 22:11

Як заощадити на новорічному столі цього року

Наближається одне з найочікуваніших і чарівних свят — Новий рік, тому настав час подумати про подарунки, а також скласти приблизне меню. Якщо ви хочете заощадити на святковому столі, тоді скористайтеся наступними порадами.

Складіть меню

Незадовго до свята складіть меню та порахуйте, скільки очікується гостей. Виберіть страви, переконайтеся, що їх не надто багато, а якраз достатньо для тієї кількості гостей, яку ви очікуєте. Адже приготувавши безліч салатів, ви ризикуєте, що гаряче і більше десерт вже ніхто не захоче. Мало того, грамотно складене меню вбереже вас від зайвих покупок та, відповідно, витрат. Також постарайтеся скласти меню таким чином, щоб той самий продукт можна було використовувати в різних стравах.

Купуйте заздалегідь

Як правило, з наближенням Нового року ціни у магазинах та на ринках підскакують. Щоб не переплачувати деякі продукти можна купити заздалегідь. Наприклад, ви можете придбати м'ясо та рибу за вигідною ціною тижня за три до Нового року та заморозити їх у морозилці. Якість залишиться незмінною, а грошей ви витратите менше. Також за два тижні до свята можна купити яблука, мандарини, ананаси, напівстиглі банани.

Використовуйте заготовки

Вдалим рішенням буде використати для святкового столу продукти, які ви заготовили з літа. Це можуть бути солоні огірки, квашена капуста, різні соуси, варення та джем. Їх можна додавати до страв або їсти окремо. Шукайте заміну Деякі дорогі продукти завжди можна замінити на щось інше, при цьому не менш смачне. Наприклад, замість соків та газованих напоїв можна приготувати морс або компот. Замість ікри можна використовувати різноманітні дипи (соуси). Наприклад, дип з оселедця чи хумус.

                                                                                                                                                                            фото з відкритих джерел