Logo
4 Квітня 2021, 16:24

Яких кольорів варто додати в гардероб цієї весни

Навесні розквітає не тільки світ навколо нас, а й підсилюється наше бажання мати яскравіший або ніжніший вигляд. Підтримати цей настрій найлегше з правильними кольорами в гардеробі.

Яких барв варто додати в гардероб, розповіли у матеріалі VOGUE.

На світанку

Весна асоціюється зі свіжістю, тому так хочеться з настанням першого тепла носити легкі пастельні відтінки. Нам подобається, як цього сезону дизайнери поєднують найлегші невагомі тканини з ніжною кольоровою гамою відтінків рожевого, палевого, персикового й лимонного.

Морська хвиля

Після задовгої зими мрії тільки про море, але хто сказав, що ми не можемо додати цих яскравих барв у свій гардероб? Красі підводного світу нову колекцію Versace присвятила Донателла Версаче й представила низку суконь усіх відтінків моря, прикрашених морськими зірками та іншим тематичним декором. Якщо придбання вечірнього вбрання в плани поки не входило, то яскравий тренч точно впорається з поставленим завданням.

Рожевий фламінго

Рожевий колір вже давно не вважається інфантильним і легковажним. Його дедалі частіше вибирають жінки-політики або члени королівських сімей, обмежені суворим дрес-кодом. До того ж рожевий колір сьогодні популярний у найрізноманітніших своїх варіаціях. Ми пропонуємо не бути дріб’язковими й вибирати його найяскравішу й найнасиченішу версію.

Відтінок пристрасті

Коли хочеться кричати про свої почуття, складно знайти доречніший колір, ніж червоний і його відтінки. Так чому б не вбратися в нього з голови до ніг прямо сьогодні — у зухвалий костюм із шортами вдень ​​або в романтичну сукню ввечері?

Photographer: OLGA RUBIO DALMAU

Stylist: EMILIA TERESA

Model: Simona Godal @ FOCUS Model Management

Hair & Makeup: NIEVES ELORDUY

Spezial thanks: LISKA and Popp & Kretschmer