Logo
7 Червня 2019, 11:55

Танці, звуки Ібіци та кольорове шоу: у Франківську "Квадрат Курбаса" відкриває сезон

Сьогодні, 7 червня, в Івано-Франківську розповіли про відкриття літнього сезону «Квадрату Курбаса».

Цьогоріч він відбуватиметься втретє, пише Типовий Франківськ.

Головним організатором заходу цього року стане "ГОСТ Бар", однак тепер будь-який заклад в Івано-Франківську може долучитися та стати партнером проекту, аби створити унікальний мистецький та розважальний простір у серці Івано-Франківська.

Організатори планують долучити не лише артистів, але спортсменів, спікерів, тренерів, громадські організації.

Традиційно заходи відбуватимуться щонеділі, за умови сприятливої погоди.

Зокрема, перший, стартує цієї неділі — 9 червня о 17:00.

Тематикою обрали літо, тому і назва відповідна "Літо у Квадраті". Організатори заявляють, що відкриття супроводжуватиметься кольоровим шоу, дикими танцями, пластичною анімацією, звуками Ібіци та іншими сюрпризами.

«Закликаю всіх прийти вчасно. Цьогороку ми хочемо розширитися в плані організації. Хочемо долучити спортивний сектор. Залучається звісно як і попередні 2 роки артистична зона. Будемо співпрацювати з керівниками організацій екстримального спорту. В нас буде відомий ведучий, діджей, пінна вечірка, уявлятимемо, що ми на Ібіці, на пляжі, але в межах міста. Триватимуть розваги до 21.00 години. Захід дуже залежний від погодніх умов», - розповідає співзасновниця «Квадрату Курбаса» Анна Гойсан.

До співпраці запрошують й інші заклади, оскільки кафе, що на вулиці, перебувають то в стані ремонту, то підготовки до відкриття.

«Три роки тому в нас виникла ідея, чому б не зробити щось на нашій вулиці, оскільки вона була перекрита на неділю. Ми завжди знаходимося в стані експерименту. В нас немає чіткої стратегії, все відбувається спонтанно і непередбачувано. 9 червня буде багато всього цікавого і нового. Всередньому збирається близько 200 людей», - додає Анна Гойсан.

Також, окрема локація для дітей наповниться театральними та художніми майстер-класами.

Довідково: простір в центрі Івано-Франківська під назвою «Квадрат Курбаса» зародився в 2017 році. Це культурне, розважальне, соціальне, мистецьке та гастрономічне дійство, яке відбувається просто неба. Мета проекту «Квадрат Курбаса» - показати, що Івано-Франківськ - це самобутнє і цікаве місто, яке вміє дивувати креативом.