Logo
4 Червня 2019, 10:43

Зіркова франківчанка Тіна Кароль подарувала супермобіль дітям в Охматдиті

До Дня захисту дітей у національний лікарні "Охматдит" в Києві відома співачка, франківчанка Тіна Кароль і куратор благодійного проекту "Здійсни мрію" Лідія Таран та цілий десант чарівників втілили мрію 4-річного онкохворого Романа Навроцького і всіх-всіх маленьких пацієнтів.

Хлопчику презентували реальний електрокар – Супермобіль, точно такий, як він зобразив на своєму малюнку – червоний зі спортивними формами і чудернацькою жовтою зіркою, а ще – міні-версію машини, яку Рома забрав додому і буде їздити на ній вулицями.

Подивитися на незвичну машину та здійснення мрії прийшли багато дітей з батьками, медпрацівниками з усіх корпусів "Охматдиту".

Тіну Кароль зворушила мрія Ромчика, і вона не змогла пропустити її здійснення:

"Мрія Ромчика допомогла тисячам маленьким пацієнтам "Охматдиту"!  Цей супермобіль – справжній просторий екологічний електрокар. Він возитиме маленьких пацієнтів у важливих справах на уроки в Школу Супергероїв, на процедури, лікування, зустрічі. А ще він має магічну силу, дарує радість, усмішки і надихає одужувати швидше. Ми віримо, що всі дітки, які будуть кататися у Чарівному автомобілі, знайдуть свою мрію і стануть щасливішими та швидше одужають". 

Протягом двох місяців тисячі дорослих і дітей робили все можливе, аби оживити малюнок хлопчика і створити справжній Супермобіль за ескізом Романа. Аби зібрати необхідну суму на придбання машини, до здійснення мрії приєдналися інвестори мережі ресторанів Pesto Cafe – Дмитро Погребицький та Сергій Олексієнко. Вони запустили у своїх ресторанах благодійну акцію, і в квітні-травні цього року 5 гривень з кожної піци та всі гроші від придбання акційних наліпок йшли на здійснення мрії.

Завдяки цьому вдалося зібрати необхідну суму –  близько 470 тисяч гривень. Акцію підтримували і зірки 1+1 медіа, які розповідали про Ромчика та проводили уроки мрій у кафе по суботах. Це і Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Неля Шовкопляс, Саша Лобода, Ігор Циганик, а також відома блогерка та співачка Jerry Heil, співак Нікіта Ломакін, піаніст Євген Хмара та інші.

За лаштунками залишився великий процес перевтілення і тюнінгу жовтого електричного мінівену французького автомобільного бренду на червоний супермобіль нової української марки – з логотипом авторської зірки Роми. Над цим працювала ціла команда декораторів та автомеханіків.

Коли Ромчик вперше побачив Супермобіль – свій малюнок, який ожив – не міг стримати емоції – бігав навколо нього і щосили вигукував "моя червона машинка"! У свій перший рейс разом із маленьким мрійником та його кумиром – Тіною Кароль автомобіль вирушив у супроводі поліцейської машини з сиренами.

А коли Ромчик побачив власну міні-версію авта – проїхав у ньому десяток кіл навколо лікарняних корпусів. На цьому авто хлопчик буде їздити на Хмельниччині біля дому і не тільки. Воно - один в один - як на малюнку. Для серйозності моменту поліцейські вручили хлопчику символічне водійське посвідчення на згадку. Тепер він – справжній автомобіліст. 

Мама Ромчика, Олена, у захваті. Після лікарняних буднів її син аж світиться від щастя:

"Ви тільки гляньте. Він з машини не злазить взагалі. Таким щасливим я його вже давно не бачила! Він усміхається".

Свою мрію Ромчик намалював для арт-марафону #моядитячамрія восени у Львові, коли там проходив лікування від раку крові. Тоді до нього завітала команда проекту Здійсни мрію і арт-фея Аня Ломакіна. 

Національна лікарня "Охматдит", де перебувають діти з усієї України, вже десятки років чекає на комфортний автомобіль для організації необхідних переїздів дітей, зокрема, обладнаний для перевезення дітей на інвалідних візках. Особливо в негоду і в холодний час ця проблема гостро відчувалася.  І ніхто досі не міг допомогти – придбати або подарувати машину.

А мрія Роми зробила неможливе можливим всього за два місяці, об’єднавши разом з командою благодійного фонду "Ти не один" 1+1 медіа багатьох добрих людей навколо цієї важливої мети! Тепер Супермобіль успішно працює в лікарні.