Logo
5 Липня 2019, 18:20

Зірковий франківчанин запросив знятися у серіалі "Великі Вуйки" відомого ректора України

Найвідоміший український ректор Михайло Поплавський отримав роль у Юрій Горбунов розповів про початок роботи над спін-офом "Останнього москаля" 16-серійній комедії "Великі Вуйки", прем’єра якої вже незабаром відбудеться на каналі "1+1".

Ректор КНУКіМ зіграє міністра інфраструктури, пише ТСН.

У серіалі "Великі Вуйки", який є продовженням серіалу "Останній москаль", герої Іван Петрук, кум Бодя, Штефко та голова села Василь Микитюк опиняться у нових обставинах – гуцули їдуть до столиці домагатися будівництва дороги до рідного села у самого Міністра інфраструктура України. Його і зіграє ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавский. 

"Серіал "Останній москаль" – комедія зі своєю атмосферою, перегляд якої завжди дарував мені позитивні емоції. Тому, коли креативний продюсер Юра Горбунов запропонував мені роль міністра у серіалі "Великі Вуйки", я одразу погодився. Це весела історія про українські реалії. Мій персонаж є збірним образом наших чиновників, тому глядачам він здасться дуже зрозумілим та впізнаваним. Крім того, участь у "Великих Вуйках" для мене означає підтримку українського кіно. Впевнений, що воно може та має бути успішним і популярним", – прокоментував Поплавський.

Роль міністра для Михайла Поплавського стане дебютом у комедійному жанрі. До цього він вже брав участь у зніманнях фільму "Чорна рада", де зіграв головного писаря.

Колегами за знімальним майданчиком Михайла Поплавського є вже відомі глядачам "вуйки" у виконанні Юрія Горбунова, Володимира Горянського, Назара Задніпровського та Володимира Ніколаєнко. Крім того, нові ролі у серіалі отримали Артур Логай, Анна Кошмал, Арам Арзуманян та Інна Приходько.

У "зірковий" акторський склад серіалу, крім Михайла Поплавського, також потрапили Надія Мейхер та Ігор Ласточкін. Продюсери обіцяють, що на глядача чекають і інші сюрпризи у серіалі. 

Нагадаємо, за сюжетом комедії, вперше в історії Великих Вуйок влада виділила кошти на будівництво дороги до села. Але через корумпованого чиновника право на будівництва віддають селу-конкуренту – Малим Вуйкам. Сільський голова Микитюк вирішує зібрати делегацію та поїхати "добиватися правди" до самої столиці.

Виробництвом серіалу займається 1+1 Продакшн. Продюсери стрічки: Олена Єремєєва, Дарина Жукова, Юрій Горбунов, Христина Шкабар. Авторами сценарію комедії "Великі Вуйки" став Микола Куцик, Олексій Приходько, Ярослав Стень та Богдан Гациляк, які створювали й оригінальну історію.