Logo
8 Травня 2019, 16:30
Теги: малюк

З'явились перші фото малюка королівської родини Великобританії

Р івно дві доби тому народився син принца Гаррі та Меган Маркл, а сьогодні відбулася офіційна церемонія знайомства.

Фотосесії на ґанку пологового відділення Ліндо (як це традиційно відбувається при народженні нащадків корони) 6 травня не було, але кілька хвилин тому завершився фото-кол за участю принца Гаррі, Меган та малюка.

У Віндзорі сьогодні дощить, тож плани змінилися: замість фотосесії на вулиці, локацією для заходу став Віндзорський палац. Ще зранку стало відомо, що до Віндзора заздалегідь прибула королева Єлизавета II та вперше зустрілась з правнуком.

Така відстрочка пов’язана з рішенням герцогів зберегти у таємниці подробиці появи на світ їх первістка. Про те що, «Королівські Високості прийняли рішення дотримуватися конфіденційності щодо інформації про народження первістка» прес-служба палацу повідомила ще 11 квітня.

І якщо принц Гаррі вже встиг дати перше інтерв’ю в новому для себе статусі татуся, то сьогоднішній захід став першим офіційним для Меган в якості матері члена королівської родини Великобританії. Малюк герцога і герцогині Сассекських наразі є сьомим в черзі на престол після принца Чарльза, принца Вільяма, принца Джорджа, принцеси Шарлотти і принца Луї й, звісно, свого тата, принца Гаррі.

Для фотозйомки та зустрічі зі ЗМІ Меган обрала світлу сукню, яку доповнила високими підборами. Як і очікувалось, образ був досить класичним та стриманим.

За минулі дві доби герцогів вже встигла привітати Тереза Мей та Мішель Обама, а також зірки з серіалу Suits, в якому останні роки своєї акторської кар’єри знімалася Меган. Свої привітання в мережі опублікували також Еллен ДеДженерес, Пріянка Чопра та зіковий стиліст і друг Меган Даніель Мартін.

Щодо першої ночі з малюком, то у новоспечених батьків вона пройшла досить спокійно, але емоційно. «Гаррі і Меган насолоджуються приватністю в Фрогмор-котеджі», — запевнив королівський репортер Омід Скобі.

Відео CCH: перший вихід Меган і Гаррі з сином.