Logo

День Втраченої Дитини: 15 жовтня – іменинники, прикмети та заборони дня

15 жовтня: ТИПОВИЙ ФРАНКІВСЬК склав добірку свят, пам'ятних подій, народних прикмет та іменинників цього дня.

Сьогодні, 15 жовтня, відзначається всесвітній День студента,  міжнародний День сільських жінок, День миття рук, День боротьби з раком грудей та  День Втраченої Дитини під час якого згадуються діти, які померли під час вагітності (мертвонароджені) або одразу після народження. Встановлений з метою психологічної допомоги батькам, які пережили втрату дитини.

ІМЕНИНИ: ХТО СВЯТКУЄ ДЕНЬ АНГЕЛА

Іменини сьогодні у власників імен: Юстина, Андрій, Ганна, Борис, Василь, Георгій, Давид, Іван, Костянтин, Михайло, Петро, Степан, Федір.
Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

ЯКЕ СЬОГОДНІ РЕЛІГІЙНЕ СВЯТО

kiprian

У церкві 15 жовтня віряни вшановують пам'ять священномученика Купріана. Єпископ Карфагенський народився близько 200 року в місті Карфагені (Північна Африка). Жив священномученик Купріан у сім’ї багатого сенатора-язичника. Згодом отримав прекрасну світську освіту та став блискучим оратором, учителем красномовства й філософії в Карфагенській школі.

ПРИКМЕТИ ТА ТРАДИЦІЇ ДНЯ

▪ Сильний листопад обіцяє швидке похолодання.
▪ Якщо день холодний і дощовий, то зима буде суворою.
▪ Північний вітер обіцяє морозну зиму.
▪ З берези опало все листя – до ранньої зими.

ЩО СЬОГОДНІ НЕ МОЖНА РОБИТИ 

▪ Переїжджати. Цей день також вважається несприятливим для переїздів і тривалих поїздок. Краще ці справи зробити напередодні або перенести на наступний день. Вважається, що різка зміна обстановки 15 жовтня може принести невдачу в фінансових і кар'єрних справах, а також спровокувати проблеми зі здоров'ям.
▪ Залишати дитину одну в кімнаті навіть на нетривалий час. Це може спровокувати серйозний переляк, а також вважається, що так злі духи можуть напасти на самотніх дітей і викликати у них різні хвороби.
▪ Ночувати не вдома. Посиденьки з подругою, сестрою або бойфрендом, звичайно, скасовувати не варто, але от залишатися у когось на ніч не можна – це може принести в життя серію дрібних невдач і фінансових труднощів.
▪ Пересаджувати квіти. Доглядати за кімнатними рослинами, звичайно ж, можна, але ось пересаджувати їх не варто – це призведе до їх засихання або швидкого в'янення. 15 жовтня вважається вкрай несприятливим днем ​​для цього виду робіт.
▪ Лихословити. Вважається, що погані слова (і не тільки мат, а й заздрість, лицемірство і ревнощі) принесуть у життя невдачі, хвороби і проблеми в особистих стосунках. Тому обов'язково стежте за язиком і постарайтеся бути якомога доброзичливішими до себе і оточуючих.

ВІДОМІ УКРАЇНЦІ НАРОДЖЕНІ ЦЬОГО ДНЯ

▪ Софія Тобілевич, українська письменниця-перекладачка.

Петро Козлов, український географ, директор заповідника Асканія-Нова у часи Української Держави Гетьмана Павла Скоропадського.

Андрій Долуд, український військовий діяч, генерал-хорунжийАрмії УНР, начальник штабу Армії УНР Першого зимового походу, організатор УВВ.

▪ Анатолій Бабко, український хімік-аналітик, академік АН УРСР.

▪ Євген Комаровський, український лікар, письменник, журналіст, громадський діяч.

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване