Logo

Флоатинг - режим перезавантаження чи політ в космос?

Що ж таке флоатинг? Це терапія ефективність якої доведена науково. В чому її сутність?

Це процедура, яка впливає не тільки на фізичний стан, але й на моральний. Стимулює вироблення ендорфінів - «гормонів щастя». Вони понижують рівень стресу і сприяють розвитку правої півкулі мозку, яка більшою мірою відповідає за творчість.

photo-2021-09-17-14-26-28

Флоатинг - це популярна процедура, яка забезпечує фізичне розвантаження опірно-рухового апарату, релакс та відчуття космічної невагомості. Запускає дана процедура абсолютно усі природні процеси, які притаманні організму, діючи на кількох рівнях: фізичному, емоційному та інтелектуальному.

Float(англ) - плавати, триматись на воді. Відліком в історії виникнення такої процедури слід вважати 1954 р. коли нейропсихолог Джон Лілі почав вивчати стан мозку в умовах обмежених зовнішніх взаємодій. Цей експеримент показав, що поміщаючи людину в стан сенсорної депривації (повної ізоляції від зовнішніх подразників) помічається безумовний позитивний вплив на фізичному та підсвідомому рівні. Досягається «спокій свідомості». Дані процедури численно застосовувались для спортсменів в період Олімпіади в Афінах(2014), в Пекіні(2008) для відновлення організму та підготовки до змагань, акторами Голлівуду при складних ролях. Учнями при підготовці до екзаменів для покращення інтелектуальної діяльності.

photo-2021-09-17-14-26-39

Існує 2 види флоатингу: перший, коли пацієнта поміщають в спеціальну ванну з концентрованим розчином англійської солі. Другий метод, сухий флоатинг, полягає у тому ж принципі, але без прямого контакту з водою. Цей метод з’явився для зручності, адже в сучасному ритмі життя хочеться витрачати мінімально часу, а також бачити максимальну стерильність у всьому не кажучи про те, коли це стосується тіла та шкіри. Також даний метод виключає можливість реакції шкіри на сіль, а також виключає будь-які неприємні відчуття. І дає можливість використовувати процедуру особам з клаустрофобією.

Крім приємних емоцій та відчуттів, чудовий ефект спостерігається при болі у суглобах, опорно-руховому апараті, при серцево-судинних патологіях, 60 хв флоатингу заміняє ніч сну або відпочинок на морі, нормалізує тиск, знімає набряки. Прискорює загоєння ран та переломів. Процедура розслаблює усі м’язи та знімає тиск з міжхребцевих дисків. Терапія флоатингу дає високу ефективність при неврозах, депресіях, тривожних станах, залежностях, добре діє як профілактичний засіб таких станів. Зменшує секрецію адреналіну та кортизолу. Підвищує імунні функції організму.

photo-2021-09-17-14-26-50

Також флоатинг - відмінний спосіб боротьби з джетлагом, що виникає при різкій зміні часових поясів.
Дана процедура рекомендована також вагітним та людям похилого віку. Є однією з найбезпечніших SPA процедур.

Перед процедурою наші спеціалісти проводять безкоштовну консультацію.
Запис за телефонами 0504334181; 0504332064

Нагадуємо - самолікування шкодить Вашому здоров‘ю.

Наша адреса: м.Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки 4, Територія краси ІФ, 2 відділення

 

 

 

На правах реклами