Logo

Галич існує не тільки на карті: Виноградник запропонував перейменувати Івано-Франківський район на Галицький

Під час першого Форуму «Платформи Громад», який як уже раніше повідомляв ТИПОВИЙ ФРАНКІВСЬК, відбувся в місті 3 вересня, було зачитано резолюцію Форуму.

Напередодні, представники партії провели бесіди з головами територіальних громад, зібрали усі проблеми й прописали їх в текст резолюції.

Під час зустрічі депутат Івано-Франківської обласної ради від Політичної Партії "Всеукраїнське Об'єднання Платформа Громад" Тарас Виноградник запропонував учасникам форуму підтримати ініціативу щодо перейменування Івано-Франківського району на Галицький та вписати її до резолюції.

«Я хочу, щоб ми внесли в пам'ять це місто, щоб усі знали, що Галич є не тільки на карті. Це є Галицький район, це древнє королівство, це наймогутніша твердиня на південно-західних землях», - каже політик.

Було вирішено, від імені Форуму, підготувати звернення до відповідних органів державної влади підтримати цю ініціативу.

До слова, раніше така пропозиція уже висувалася на розгляд Івано-Франківської обласної ради, яка підтримала її голосуванням. Проте Кабінет Міністрів не назбирав відповідну кількість голосів.

«Кабінет Міністрів не доклав зусиль, не вистачило їм сил, патріотизму і любові до Прикарпаття», - підсумував Виноградник.