Logo
5 Листопада 2021, 18:43

Лазерна шліфовка шкіри

Коли вона необхідна та від чого залежить результат.

Лазерна шліфовка – це різновид лазерного омолодження, яка ефективно бореться з віковими змінами шкіри: зморшками, пігментними плямами. За її допомогою також можна позбутись шрамів, рубців, розтяжок, наслідків вугрового висипу.

photo-2021-11-05-18-29-19


Для омолодження найкраще підходять лазери, що працюють по фракційному принципу. В нашій клініці використовуємо для таких процедур золотий стандарт неаблятивного фракційного шліфування. 

В ЧОМУ СУТЬ ТАКОЇ ПРОЦЕДУРИ?  

Не варто плутати цей спосіб з методою коли забирається верхній шар шкіри. Навпаки, фракційний лазер дуже бережливо діє на поверхню шкіри. Верхній шар- епідерміс- взагалі не пошкоджується. Тонкий лазерний промінь діє не на велику площу, а на мікро зону. При цьому руйнуються старі та пошкоджені колаген та еластин. У відповідь організм починає відновлювати зруйновані ділянки- з‘являється нова шкіра, вільна від дефектів. Малий діаметр дії сприяє швидкому відновленню та безпечності процедури.

Лазер формує на кожному сантиметрі шкіри від 100 до 11 000 мікрозон на глибині до 1,5 мм. При цьому епідерміс не травмується. Це дає можливість проводити процедури без клінічної та домашньої реабілітації. Нема необхідності накладати пов‘язки, використовувати медичні мазі та таке інше.

 

ЯКІ ПОКАЗИ ДО ЛАЗЕРНОЇ ШЛІФОВКИ ?

 • Постакне: плями або рубці;

• Акне;

• Наявність шрамів, дефектов шкіри (атрофічні, келоідні рубці);

• Дрібні мімічні зморшки, вікові зміни, дряблість шкіри;

• Розтяжки (стрії);

• Гіперпігментація.

 

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ РЕЗУЛЬТАТ?

Перш ніж зробити лазерну шліфовку, потрібно обрати клініку та косметолога. Результат буде залежати від виду лазера та професійності лікаря. Звертайтесь в заклади з перевіреною репутацією. Не затягуйте з процедурою коли з‘являються покази.

photo-2021-11-05-18-29-39

 Чим швидше ви звернетесь з наявною проблемою тим швидший та вищий буде результат.  Детальніше про процедуру можна дізнатись, звернувшись в нашу клініку:

м.Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки 4, Територія краси ІФ, 2 відідлення.

Телефон для довідок: 

+38 (050) 433 41 81

*самолікування шкодить вашому здоров‘ю


на правах реклами