Logo

Лазерні промені на сторожі здоров’я та краси

Естетична медицина- одна із сфер які розвиваються з блискавичною швидкістю. Тому з кожним роком до ваших послуг все більше і більше надсучасних технологій . Улюбленцем серед пацієнтів та лікарів є апарат M22. Він являє собою багатофункціональну лазерну платформу ( поєднання декількох видів лазерів та IPL) для корекції більш ніж 30 проблем пов’язаних із станом шкіри, судин, та для видалення небажаного волосся.

photo-2021-07-11-12-01-18

На апараті проводимо процедури лазерної шліфовки шкіри, фотоомолодження, фотоепілції, видалення судинних зірочок, терапії акне та постакне, видалення стрій та рубців, дисхромій ( гіперпігментаціі та ін) швидко та безпечно для здоров’я.  Апарат одобрений FDA.

photo-2021-07-11-12-01-11

Фракційне неаблятивне лазерне ремоделювання шкіри проходить з мінімальним періодом реабілітації( практично відсутній). пацієнт відразу може вести звичний спосіб життя , користуватись декоративною косметикою.

photo-2021-07-11-12-01-13

Лазерна платформа поєднує в собі широкі можливості та недоступний раніше високий рівень безпеки як для пацієнта так і для лікаря, оснащена системою охолодження яка захищає шкіру від перегріву та підвищує комфортність процедур, роблячи їх практично безболісними. Підходить для будь-якого кольору шкіри та волосся а також для будь-якої ділянки тіла. Сапфірові модулі дозволяють працювати із різними анатомічними зонами в тому числі і з зонами тяжкого доступу.

photo-2021-07-11-12-00-52

На сьогоднішній день, сучасний ритм життя, соціальна та професійна активність вимагають весь час виглядати красивими та здоровими і з урахуванням стресів, екології та інших чинників- самостійно це складно, а подекуди практично неможливо, тому чудово що нам доступні прогресивні світові технології в поєднанні з доказовою медициною. 

Наш досвід роботи саме на апараті м22 вже більше 5-ти років та постійні тренінги з провідними спеціалістами з Англії, Америки , ОАЕ щоразу відкривають все нові можливості використання та поєднання відразу декількох лазерних технологій і демонструють надійсність та безпеку.


Запис на лазерні процедури за телефоном:  (050) 433 41 81
Територія краси ІФ
Івано-Франківськ
Лесі Українки 4

www.https://beauty-clinic.if.ua/
Instagram: teritoria_krasy_if

*Самолікування шкодить Вашому здоров‘ю!

 

на правах реклами