Logo
6 Вересня 2021, 14:30

Олег Гончарук: Потрібно об’єднувати зусилля для того, щоб відстоювати інтереси громад

Про це заявив лідер Політичної Партії "Всеукраїнське Об’єднання "Платформа Громад" Олег Гончарук під час першого Всеукраїнського форуму "Платформа громад".

Нагадаємо, Форум відбувся 3 вересня в Івано-Франківську.

На переконання голови політичної сили реформа децентралізації є однією з найважливіших у нашій державі та ключовим моментом на цей час є її завершення з дотриманням всіх прописаних раніше законів.

Ця реформа не лише про передачу повноважень від центральної влади до місцевої.

Перш за все децентралізація — це покращення якості життя та доступу до будь-яких послуг на рівні громад та можливість здійснювати ефективну, справедливу політику на місцях.

A9905373

Питання децентралізації — це насамперед питання демократії.

До влади повинні прийти компетентні політики, які мають стратегічне бачення розвитку громад на рівні регіонів.

"Враховуючи географію нашого краю, в нас дуже багато високогірних населених пунктів і про те, що відбувається в екологічній, в освітній, в усіх інших галузях, навіть не можна говорити, а потрібно кричати", - зазначає Олег Гончарук.

На початку створення партії "Всеукраїнське Об’єднання "Платформа Громад" і під час першої виборчої компанії, в якій вона брала участь, партійці відчули на собі велику кількість негативу і весь цинізм політичних баталій. Проте незважаючи ні на що продовжували рухатися вперед.

"Ми поставили собі амбітні цілі та досягли їх на місцевих виборах 2020 року. Ми готові йти далі", – зазначив Олег Гончарук

"Платформа Громад" готова йти на повноцінні місцеві вибори 2025 року із чіткою метою й програмою про  завершення реформи децентралізації.

A9906024