Logo

Цифрова дерматоскопія та трихоскопія Fotofinder

Дослідження доводять що 71% меланом шкіри розвиваються не з родимки а з «чистої шкіри»

Наша місія візуалізувати шкіру, за допомогою смарт поєднання надсучасних технологій з програмним та апаратним забезпеченням. Запобігти розвитку захворювання або виявити відхилення на ранній стадії допоможе тільки регулярний скринінг який включає аналіз родимок на усій поверхні людського тіла. 

  Інтелектуальна технологія фотофіндер поєднує фото усього тіла та цифрове картографування будь-яких утворень з автоматизованою відеодерматоскопією- така 2х етапна технологія цифрового динамічного контролю визнана експертами дерматології по усьому світу самою досконалою в галузі ранньої діагностики онкології шкіри з точністю 99% в діагностиці на досимптомних стадіях.

 Дає можливість збільшення та збереження зображення кожного сантиметру шкіри з фіксацією усіх новоутворень та їх локалізації, реєструє навіть непомітні людському оку зміни. Дає можливість контролю та нагляду за змінами шкіри та усіх новоутворень впродовж усього життя людини. Дана діагностика підходить як дорослим так і дітям, обслідування продовжується 30 хв та не потребує підготовки.

 Тримайте родимки під контролем за допомогою нашої сучасної, точної системи діагностики.

  З 2017 року ми перші в Західному регіоні запровадили дану систему для мешканців нашого регіону на базі дермато-косметологічного центру ІФНМУ. Також проводимо практичні навчання молодих лікарів навчаючи їх сучасним, провідним, світовим методам діагностики. З початком карантинних обмежень дану діагностику можна пройти в клінці Територія краси ІФ.

 Діагностику проводять сертифіковані лікарі першої категорії з багаторічним досвідом роботи. Окрім діагностики родимок, проводиться трихоскопія ( діагностика волосся) та візуалізація в естетичній медицині. Також діагностуємо складні випадки в клінічній дерматології.

 Пам’ятаймо! Профілактика - запорука здоров’я.

                                                                                                                                                                                                                                             

м.Івано-Франківськ , вул. Лесі Українки 4, 2-ге відідлення, Територія Краси Іф

Телефонуйте: 050 433 41 81, @teritoria_krasy_if , www.beauty-clinic.if.ua

 

На правах реклами