Logo

Все, що потрібно знати про пігментацію

Порушення в системі меланогенезу ( процес утворення меланіну) можна зустріти у кожної людини , це залежить від активності меланоцитів.

Зараз, у сам розпал літа, багато хто робить спроби «відбілити» гіперпігментацію, яка з’явилась вперше або ж вже турбує роками. Але робити будь-які спроби зараз, без консультації з лікарем категорично заборонено, так як будь-яка стимуляція активними засобами може тільки підсилити дану проблему.

photo-2021-07-23-09-53-08

Перш за все варто проконсультуватись з лікарем та визначити причину утворення пігментації.

Найчастіші фактори сприяння:

• Сонце. Фактором номер один завжди був ультрафіолет. Саме він провокує вироблення меланіну у нас для захисту шкіри.
• Гормони. Часто порушення гормонального фону - одна з головних причин появи пігментних плям. Це може бути інсулінорезистентність, вагітність та безліч інших факторів.
• ШКТ. Захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура. Дієти, і як наслідок дефіцит нутрієнтів, особливо заліза та міді.
• Неправильний домашній догляд. Нераціональне використання відбілюючих засобів чи будь-яких інших засобів очищення та догляду за обличчям без рекомендації лікаря.
• Запальні процеси. Порушення цілісності шкірних покривів - довготривалі запальні процеси на шкірі (подразнення, екзема, дерматит, псоріаз, АКНЕ) або механічні пошкодження (опік, поріз).
• Медикаменти. Прийом антибіотиків, системних ретиноїдів, антигістамінних, сульфаніламідів, та багатьох інших засобів - усі вони фотосенсибілізуючі, які роблять шкіру чутливою до ультрафіолету.

photo-2021-07-23-09-53-04

Усунути гіперпігментацію можна тільки після детальної консультації з лікарем, адже ми лікуємо в першу чергу причину. Ми застосовуємо комплексний підхід, для кожного індивідуальні протоколи лікування. Одними із найдієвіших методів є лазеротерапія в поєднанні з ін’єкційними препаратами. Вже після 1 процедури ви можете помітити значні зміни та освітлення ділянки пігментної плями. Але для досягнення бажаних результатів зазвичай потрібен курс лікування та дотримання певних правил щоденного догляду (для прикладу обов’язкове використання СПФ захисту та ін.).

Пам‘ятайте що профілактика це запорука здоров’я. Тому відвідуйте консультації у свого лікаря-дерматолога та насолоджуйтесь літом безпечно.

Запис на лазерні процедури за тел. 0504334181
Територія краси ІФ
Івано-Франківськ
Лесі Українки 4
www.beauty-clinic.if.UA
Instagram: teritoria_krasy_if
*Самолікування шкодить Вашому здоров‘ю.

 

На правах реклами